Çıtçıt uygulamasından yararlanarak farklı bir havaya bürünebilir, saçlarınızı hem kısa hem uzun şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çıtçıt kullanımında doğal bir görünüm için dikkat edilmesi gereken noktaysa, kullandığınız ürünün kendi saç yapınıza ve rengine uygun olmasıdır. Saçların uzatılması ve yoğunlaştırılması için kullanılan çıtçıtların en önemli özelliği ise kolayca takılıp çıkarılabilmeleridir.

    Boncuk Kaynak yöntemiyle kısa bir süre içinde uzun ve birinci sınıf saçlara sahip olabilirsiniz. Passion Kuaförün deneyimli ve güvenilir ekibi tarafından yapılan uygulamayla sadece birkaç saat içerisinde istediğiniz uzunlukta, canlı ve hacimli saçlara sahip olabilirsiniz.

          Keratin Kaynak günümüzde yoğun olarak kullanılan bir saç uzatma ve yoğunlaştırma teknolojisidir. Keratin kaynak suyla yıkanabilir ve özel solüsyonuyla kolayca çıkartılabilir.

          Passion Kuaförün deneyimli ekibi tarafından uygulanan keratin kaynakla kısa sürede hacimli, canlı ve arzu ettiğniz uzunlukta saçlar artık hayal değil.