Size özel saç kesim işleminde öncelikli amacımız saç şeklinizi ortaya çıkararak modern bir görünüm elde etmenizi sağlamaktır.Yaşam tarzınıza, saç yapısı ve vücut yapısına göre kişiye özel tasarladığımız saç kesimi, Passion Kuaförün saç kesim uzmanları tarafından gerçekleştirilir. Sizin için en doğru modeli yüz şekliniz belirler. Kesim sonrası kötü sonuçlarla karşılaşmamak için yüz tipinize göre saç kesim teknikleri uygulamak gerekir.

Yüz şeklinize göre saç kesimi yaptırdığınızda daha alımlı ve hoş dururken kusurlarınız da kapanacaktır.

Yuvarlak Yüz : Çenenizin sınırından başlayan katlı kesimler tercih etmekte fayda vardır. Basık ve başınıza yapışan modeller yerine kabarık ve hafif dalgalı modelleri tercih etmelisiniz. Çünkü saçlarınız, başınıza yapışık olursa daha geniş bir yüz görünümü oluşur.

Uzun Yüz : Kısa ve arkaya doğru şekillenen saçlar kullanılmalıdır. Uzun ve düz saçlar, yüzünüzü daha da uzun göstereceğinden kullanılmamalıdır. Çene hizasından arkaya doğru katlı kesimler  uzun yüzlüler için en iyi saç şeklidir.

Oval Yüz : Her tür saç kesimi güzel durur sadece çok kısa kesimler kullanmaktan uzak durulmalıdır. Kalp yüzlüyseniz; alın kısmı geniştir. Şakaklardan başlayan katlar, yoğun kahküller yüzünüze çok yakışacağı gibi alnı dengeleyecektir.

Kare Yüz : Kısa ve geometrik şekilli kesimlerden uzak durulmalıdır. Hafif dalgalar geometrik ve sert hatları yumuşatır. Hafif perçemler ve şakaklardan yüze inen saçlar hoş durduğu gibi hatlarınızı düzgün gösterecektir.

 


Kesim
 

Kesim
 

Kesim
 

Kesim
 

Kesim
 

Kesim
 

Kesim
 

Kesim
 

Kesim
 

Kesim
 

Kesim
 

Kesim
 

Kesim
 

Kesim
 

Kesim